Bijeenkomst gouden huurders JOOST

Bij JOOST zijn we blij met al onze huurders. Maar huurders die al 50 jaar of langer bij ons wonen, zijn natuurlijk extra speciaal! Daarom werden deze bijzondere huurders op 16 juni in het zonnetje gezet.

In de spiegeltent werden de Gouden Huurders ontvangen met een kopje koffie en een stuk appeltaart. Daarna was er gelegenheid om met elkaar en medewerkers van JOOST te praten over hun jarenlange ervaring als huurder.

Meneer en mevrouw Fick wonen al 39 jaar in dezelfde eengezinswoning in de Van Cronenborgstraat. “En voorlopig hoeven we hier nog niet weg hoor,” zegt mevrouw Fick, “Het huis is misschien aan de grote kant, maar het is een fijne buurt.” Sinds kort hebben zij nieuwe buren: een gezin met wel vier kinderen. “Het is even wennen om weer kinderen buiten te horen spelen. Maar het is geen overlast hoor, kinderen moeten ook kinderen zijn,” lacht meneer Fick.

Mevrouw Van Der Sloot wordt dit jaar 96 jaar. Al ruim 50 daarvan woont ze in dezelfde flat op Hoogheem. “Het is een fijne flat, met veel andere ouderen. We helpen elkaar en het is gezellig.” Ook JOOST valt in de smaak: “Het is een goede verhuurder, dat kan ik wel zeggen. Heel behulpzaam.”

Als blijk van dank kregen de Gouden Huurders nog een mooie bos bloemen en een cadeaupakket van JOOST.